Programos instaliacija

Programos instaliacija. Reikalavimai kompiuterinei ir programinei įrangai.
admin

Programos instaliacija

Standartinė admin » Ket Kov 26, 2015 4:32 pm

Kalbame apie programos instaliaciją
Šio forumo tikslas yra suburti visuomenę, kur vieni nemokamos programos vartotojai padėtų kitiems. Taigi kviečiame visus aktyviai dalyvauti ir ne tik klausti, bet ir atsakinėti kitiems.

Tatjana

Re: Programos instaliacija

Standartinė Tatjana » Ket Bal 09, 2015 12:30 pm

Laba diena,
norejau paklausti kaip programa prekybos versija perkelti i eur versija?

aciu labai

SimonasLS

Standartinė SimonasLS » Ket Bal 09, 2015 10:02 pm

Dėl instaliacijos instrukcijos naujesniam kompiuteriui. Pirma komentaras dėl 3 punkto. "Conect to server"
Server name - viskas aišku,
„Authentication“ - viskas aišku,
„Login“ .Įrašome reikšmę „sa“. - Kodėl "sa"? Jeigu kompiuterio vardas buvo "sandra" tai "sa" yra logiška reikšmė, tačiau mano kompiuterio vardas prasideda kitomis raidėmis ir aš sugaišau nemažai laiko, kol tiesiog eidamas prieš logiką įrašiau "sa". Tai čia manau reikėtų paryškinti ateities kartoms, kad nepriklausomai nuo jusu kompiuterio vardo ir prieš tai pildytų lentelių, login reikšmė vistiek bus "sa". Sutaupysit daug nervų.

Užstrigau kitoje vietoje. Nepavyksta ištaisyti klaidos naudojant help ir google, todėl kreipiuosi į jus.
Po mygtuko Add lange “Select backup devices”, ilgai nepavyko rasti ant desktopo padėto failo, nes jo tiesiog nerodė. Bandžiau daug ir visko. Pagelbėjo perkėlimas į D diską.
Sugrįžtame į langą Restore database: viskas jau užpildyta ir paspaudus ok, sistema bando atkurti failą ir ERROR.
Pridedu foto ir laukiu komentarų. (foto prisegti neduoda...)
Kaip matau negaliu ir URL nuorodos duoti. Trukumu turi ne vien programa...

lukas

Standartinė lukas » Pen Bal 10, 2015 6:40 am

Aha, tikrai paveikslėlių pridėti neleidžia :( Gal patvarkys kas nors?

SA yra Microsoft naudojamas prisijungimas "pagal nutylėjimą" ir jis reiškia "Super Admin".

Kompiuterio vardas rašomas laukelyje Server:
s17.postimg.org/6vibwovnj/laptopas.jpg

Ant desktopo DB rasti yra sunku, bet šiaip įmanoma:
s15.postimg.org/s5bp3u1rf/image.jpg

Kad būtų lengviau jie į instrukciją ir įdėjo C:\DB\...

Ar tokią klaidą išmeta?
s30.postimg.org/xlr21bn4x/erroras.jpg

Nes jeigu taip, tai neuždėta varnelė :)

Svečias

Standartinė Svečias » Pen Bal 10, 2015 9:18 am

Sveikas, dėl kompiuterio vardo man viskas aišku. Klausimas man kilo, kodėl prisijungimo vardas turi buti "sa". Tai pasirodė nelogiška. Varnelę uždėjau. Jeigu būčiau nepajėgus suprasti tokio eroro, vargu ar būčiau principe radęs kur pasidėjau instaliacijos failą :D

Mano eroras kiek kitoks: dropbox.com/s/e30ermqqhla2x7t/Screenshot%202015-04-10%2000.05.13.png?dl=0

lukas

Standartinė lukas » Pen Bal 10, 2015 12:39 pm

Panašu, kad SQL Management Studio neleidžiama įrašyti failo į katalogą C:\Program Files (x86)\...

Pabandyk paleisti SQL Management Studio su administratoriaus teisėmis (Run As Administrator). Ar tai išsprendžia problemą?

Jeigu ne, pabandyk sukurti katalogą C:\DB\ ir jame "atrestorinti" šitą bazę.

Svečias

Standartinė Svečias » Pen Bal 10, 2015 1:31 pm

Nežinau kodėl jis veržiasi į x86 katalogą. Mėginau ir į D diską, ir C diske į visus įmanomus folderius kelti, ką siūlė google rasti forumų patarimai. Reikalas tas, kad ir kur bepadėčiau backup failą, error klaida tapati ir nuoroda į x86 katalogą nesikeičia. Jis visvien proceso eigoje bando pakliųti į ten.

Mėginsiu kitą tavo pasiūlyta variantą.

Svečias

Standartinė Svečias » Pen Bal 10, 2015 1:34 pm

Paleidus programą administratoriaus teisėmis viskas tas pats. backup failą įkelti duoda, verify backup media praeina be lkaidų, bet išsaudoti neduoda, spaudžiant OK išmeta klaidą.

Svečias

Standartinė Svečias » Pen Bal 10, 2015 1:36 pm

C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL11.MSSQLSERVER\MSSQL\Backup\Duomen+Baz+.bak

Čia esu padėjęs kopijos failą.

lukas

Standartinė lukas » Pen Bal 10, 2015 3:02 pm

Kelias kur bus duomenų bazė nusistato čia (2005m. versijoje):
s22.postimg.org/enbv9xltt/restore.jpg

Iš tavo screenshot ten gal Files nustatymas ar kažkur panašiai.

Aš patarčiau sukurti katalogą c:\db\, ten padėti ir *.bak ir sukurti bazę ten pat.

Tiek *.bak failas, tiek vieta, į kurią atstatinėjama bazė turi turėti teisingas teises (jeigu moki, padaryk Full Permissions useriui Everyone tam kartui, kol instaliuoji).

Užsakinta